Niezależnie od wielkości Twojej firmy stworzymy odpowiedni serwis dla Ciebie!

Internet to takie środowisko, które wymaga, aby być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi technologiami i platformami komunikacyjnymi. Twoja strona to pierwsze wrażenie na temat Twojej firmy. Odwiedzając ją, klienci podejmują decyzję, czy chcą robić interesy z Tobą, decydują, jakie produkty kupić, dowiadują się o wydarzeniach, które są zaplanowane itd.

Posiadanie własnej www nie jest niczym nowym. Jednak posiadanie dobrze zbudowanej i funkcjonalnej strony nie jest już takie proste.

Pamiętaj!
Twoja strona www jest najistotniejszą z punktów budowania wizerunku.
Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Tworzymy strony internetowe już od 2002r. - od prostych wizytówek przez sklepy internetowe po serwisy, których zawartość może być samodzielnie modyfikowana przez właściciela. Studio Whizz.pl zapewni Ci niestandardowe projekty, dzięki którym właśnie Twoja strona internetowa zdecydowanie wyróżni się wśród konkurencji. Oferujemy więcej niż tylko wyjątkowy projekt strony głównej. Nasze strony są intuicyjne i pozwolą potencjalnemu klientowi sprawnie wyszukać potrzebne informacje. Twoja strona będzie zaprojektowana inteligentnie właśnie dlatego, że jest Twoim pracownikiem, który nie spoczywa 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu i pracuje na sukces Twojej firmy.

Kreowane przez nas serwisy oraz strony www posiadają niepowtarzalny charakter. Każdy produkt jest wykonywany indywidualnie (przeważnie nie korzystamy z gotowych szablonów - chyba, że klient wyraźnie sobie tego życzy). Strony piszemy tak, aby pokazanie jej w przeglądarce było możliwie jak najszybciej. Strona WWW to nie tylko grafika i kod, który odpowiada za prezentacje. Produkt, który Państwo otrzymujecie testujemy we wiodących przeglądarkach na rynku. Dzięki temu efekt końcowy wygląda tak samo w każdej z nich.
Przekonujemy naszych klientów, żeby swoją stronę www zaczęli traktować jako wizytówkę firmy oraz jako narzędzie do prowadzenia biznesu.

Tworzenie stron internetowych stanowi jeden z głównych filarów naszej oferty i jest naszym hobby.

Strony internetowe projektowane przez nas zapewniają skuteczne zaprezentowanie oferty klienta Internautom. Uruchomienie oferowanej przez nas strony internetowej jest tanią i skuteczną metodą prowadzenia działalności, nie wymaga inwestycji w sprzęt oraz obsługę. Zapewniamy także pełne wsparcie dla naszych Klientów oraz udzielamy fachowych porad.

Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu, przekazujemy prawa autorskie po wykonaniu umowy i wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Zapewniamy profesjonalną pomoc przy doborze sprzętu komputerowego, projekcie, wykonaniu i konfiguracji sieci w Twojej Firmie.
Służymy pomocą i radą przy zakupach sprzętu komputerowego dla Twojej Firmy.
Jeżeli posiadasz dostęp do internetu tylko z jednego komputera a posiadasz więcej stanowisk komputerowych pomożemy Ci zbudować i skonfigurować lokalną sieć.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami:

+48 694 859 006Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Studio Whizz.pl Małgorzata Macioła Tarnowskie Góry

Współpracujemy z