Adres:

Kossaka 6
42-609 Tarnowskie Góry
NIP: 645-213-26-54

Numer telefonu:

+48 694 859 006

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pobierz informację jako: Wizytówka

Informacje:

UWAGA!! Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi w ciągu 24 godzin koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie. Być może Twoja wiadomość została sklasyfikowana jako SPAM i usunięta z naszego serwera.

Poniższe dane teleadresowe przeznaczone są wyłącznie dla potrzeb Klientów oraz potencjalnych Klientów korzystających lub zamierzających korzystać z usług Studia Whizz.pl.
W żadnym wypadku nie wyrażam zgody na przetwarzanie zawartych na tej stronie danych w jakiejkolwiek formie lub przy pomocy jakichkolwiek baz danych bez uprzedniej pisemnej zgody Studia Whizz.pl, zwłaszcza w zakresie działań marketingowych.
W tym zakresie wyłączam publiczną dostępność danych mailowych, a każdy kierowany mail o treści reklamowej uważany będzie za naruszenie prywatności.

Skorzystanie z formularza i adresu mailowego (wysłanie do nas wiadomości) jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Firmę Studio Whizz.pl w zakresie wykonania usługi.

Zgoda jest dobrowolna. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody), dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Studio Whizz.pl.