Otwórz swój biznes na nowe możliwości!

Niezależnie od wielkości Twojej firmy stworzymy odpowiedni serwis dla Ciebie!

Internet to takie środowisko, które wymaga, aby być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi technologiami i platformami komunikacyjnymi. Twoja strona to pierwsze wrażenie na temat Twojej firmy. Odwiedzając ją, klienci podejmują decyzję, czy chcą robić interesy z Tobą, decydują, jakie produkty kupić, dowiadują się o wydarzeniach, które są zaplanowane itd.

Studio Whizz.pl zapewni Ci niestandardowe projekty, dzięki którym właśnie Twoja strona internetowa zdecydowanie wyróżni się wśród konkurencji. Oferujemy więcej niż tylko wyjątkowy projekt strony głównej. Nasze strony są intuicyjne i pozwolą potencjalnemu klientowi sprawnie wyszukać potrzebne informacje. Twoja strona będzie zaprojektowana inteligentnie właśnie dlatego, że jest Twoim pracownikiem, który nie spoczywa 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu i pracuje na sukces Twojej firmy.

>> Sprawdź ofertę na stronę internetową <<

>> Sprawdź ofertę na sklep internetowy <<

Jesteś zainteresowany tą usługą? Skontaktuj się z nami:

+48 694 859 006 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dlaczego my?

  • Darmowy kosztorys - nic nie płacisz za pierwsze spotkanie, podczas którego omówimy twoje potrzeby.
  • Ceny stałe, bez niespodzianek - ustalone ceny są stałe, nie zaskoczymy Cię żadną przykrą niespodzianką!
  • Mamy doświadczenie - strony tworzymy już od 2002r., nie znikamy po wykonaniu umowy!
  • Jakość usług gwarantowana - jeśli nie jesteś zadowolony z wyników będziemy poprawiać bez żadnych dodatkowych opłat.
  • Jesteśmy kontaktowi i elastyczni - frustrują Cię firmy, do których nie można się dodzwonić? My zwykle jesteśmy w stanie odebrać. Jeśli nie oddzwonimy w ciągu 4 godzin w ramach przeprosin otrzymasz gratis!
  • Dostarczamy rozwiązania dla biznesu - stosujemy technologie w celu zapewnienia rozwiązań biznesowych, które umożliwiają poprawę efektywności firmy i pomagają polepszyć komunikację z klientem.
  • Zapewniamy legalność grafik - wysokiej jakości grafiki zakupujemy w bankach zdjęć.
  • Responsive design - tworzymy strony dopasowane do nowoczesnych urządzeń mobilnych.
  • Wystawiamy faktury VAT - jesteśmy legalnie działającą firmą na polskim, europejskim i światowym rynku.
  • Słuchamy - rozumiemy, że każda firma jest inna i ma swoje szczególne potrzeby. Nasz czas poświęcamy na projektowanie rozwiązań, które pasują jak ulał.